12-й Чемпіонат України з міні-футболу. Сезон 2004-2005 рр. Вища ліга. Перше коло. |
| | | | | | | |
1 тур 14 серпня | | 2 тур 21 серпня | | 3 тур 29 серпня |
Олександр - Універ-Локо | 5:2 | | Будівел - ЛТК | 4:5 | | Енергія Ч - Сумигаз | 4:1 |
Енергія Ч - Єнакієвець | 2:2 | | Ураган - ТВД | 4:3 | | Енергія Л - Універ-Локо | 3:1 |
Енергія Л - Шахтар | 3:6 | | Київська Русь - Інтеркас | 3:1 | | ДСС - Єнакієвець | 2:4 |
Київська Русь - ДСС | 5:3 | | Шахтар - ДСС | 6:1 | | Інтеркас - Шахтар | 5:1 |
Інтеркас - Ураган | 5:1 | | Єнакієвець - Енергія Л | 6:2 | | ТВД - Київська Русь | 2:2 |
ТВД - Будівел | 3:2 | | Універ-Локо - Енергія Ч | 5:3 | | ЛТК - Ураган | 6:5 |
ЛТК - Тайм | 2:1 | | Сумигаз - Олександр | 3:2 | | Тайм - Будівел | 0:4 |
|
4 тур 4 вересня | | 5 тур 11-12 вересня | | 6 тур 15-16 вересня |
Ураган - Тайм | 3:1 | | Енергія Л - Олександр | 1:1 | | Єнакієвець - ЛТК | 5:1 |
Київська Русь - ЛТК | 4:2 | | ДСС - Сумигаз | 2:1 | | Київська Русь - Будівел | 2:0 |
(25.08) Шахтар - ТВД | 8:0 | | Інтеркас - Універ-Локо | 4:1 | | Шахтар - Тайм | 12:0 |
Єнакієвець - Інтеркас | 2:5 | | ТВД - Єнакієвець | 4:8 | | Універ-Локо - ТВД | 3:2 |
Універ-Локо - ДСС | 5:3 | | Тайм - Київська Русь | 3:4 | | Сумигаз - Інтеркас | 1:5 |
Сумигаз - Енергія Л | 1:3 | | Будівел - Ураган | 3:4 | | Олександр - ДСС | 3:2 |
Олександр - Енергія Ч | 4:3 | | ЛТК - Шахтар | 4:9 | | Енергія Ч - Енергія Л | 1:1 |
|
7 тур 21-23 вересня | | 8 тур 16 жовтня | | 9 тур 23 жовтня |
ДСС - Енергія Ч | 2:1 | | Шахтар - Ураган | 9:3 | | Інтеркас - Енергія Л | 3:0 |
Інтеркас - Олександр | 3:2 | | Єнакієвець - Будівел | 6:8 | | ТВД - Енергія Ч | 4:1 |
ТВД - Сумигаз | 2:1 | | Універ-Локо - Тайм | 6:3 | | ЛТК - Олександр | 2:4 |
ЛТК - Універ-Локо | 5:1 | | Сумигаз - ЛТК | 5:5 | | Тайм - Сумигаз | 1:1 |
Будівел - Шахтар | 1:12 | | ТВД - Олександр | 1:1 | | Будівел - Універ-Локо | 3:3 |
Ураган - Київська Русь | 3:3 | | Енергія Ч - Інтеркас | 3:7 | | Ураган - Єнакієвець | 0:2 |
Тайм - Єнакієвець | 3:2 | | Енергія Л - ДСС | 4:7 | | Київська Русь - Шахтар | 4:6 |
|
10 тур 30 жовтня | | 11 тур 13 листопада | | 12 тур 28 листопада |
Єнакієвець - Київська Русь | 5:1 | | (02.12) ТВД - ДСС | 1:2 | | (03.11) Універ-Локо - Шахтар | 2:2 |
Універ-Локо - Ураган | 3:7 | | ЛТК - Енергія Л | 1:7 | | Сумигаз - Київська Русь | 1:3 |
Сумигаз - Будівел | 3:3 | | Тайм - Енергія Ч | 3:2 | | (15.12) Олександр - Ураган | 5:3 |
Олександр - Тайм | 3:2 | | Будівел - Олександр | 2:5 | | Енергія Ч - Будівел | 1:2 |
Енергія Ч - ЛТК | 3:3 | | Ураган - Сумигаз | 5:2 | | Енергія Л - Тайм | 1:0 |
Енергія Л - ТВД | 9:6 | | Київська Русь - Універ-Локо | 5:2 | | ДСС - ЛТК | 1:2 |
ДСС - Інтеркас | 2:1 | | Шахтар - Єнакієвець | 0:1 | | Інтеркас - ТВД | 1:0 |
|
13 тур 11 грудня | | 14 тур 17-18 грудня | | 15 тур 25-26 грудня |
ЛТК - Інтеркас | 0:3 | | Сумигаз - Єнакієвець | 2:7 | | Тайм - ТВД | 2:2 |
Тайм - ДСС | 5:6 | | Олександр - Шахтар | 0:4 | | Будівел - Інтеркас | 1:3 |
Будівел - Енергія Л | 2:5 | | Енергія Ч - Київська Русь | 8:4 | | Ураган - ДСС | 7:3 |
Ураган - Енергія Ч | 3:1 | | Енергія Л - Ураган | 6:4 | | Київська Русь - Енергія Л | 5:3 |
Київська Русь - Олександр | 2:1 | | ДСС - Будівел | 6:1 | | Шахтар - Енергія Ч | 7:0 |
Шахтар - Сумигаз | 13:1 | | Інтеркас - Тайм | 3:1 | | Єнакієвець - Олександр | 5:2 |
Єнакієвець - Універ-Локо | 4:1 | | ТВД - ЛТК | 3:3 | | Універ-Локо - Сумигаз | 4:4 |
|
12-й Чемпіонат України з міні-футболу. Сезон 2004-2005 рр. Вища ліга. Друге коло. |
16 тур 15 січня | | 17 тур 19-20 січня | | 18 тур 5 лютого |
Універ-Локо - Олександр | 2:6 | | ЛТК - Будівел | 8:1 | | Сумигаз - Енергія Ч | 1:1 |
Єнакієвець - Енергія Ч | 6:2 | | ТВД - Ураган | 5:4 | | Універ-Локо - Енергія Л | 1:1 |
Шахтар - Енергія Л | 4:1 | | Інтеркас - Київська Русь | 3:1 | | Єнакієвець - ДСС | 2:1 |
ДСС - Київська Русь | 5:4 | | ДСС - Шахтар | 3:8 | | Шахтар - Інтеркас | 6:2 |
Ураган - Інтеркас | 2:3 | | Енергія Л - Єнакієвець | 6:3 | | Київська Русь - ТВД | 5:3 |
Будівел - ТВД | 3:1 | | Олександр - Сумигаз | 4:3 | | Ураган - ЛТК | 1:0 |
Тайм - ЛТК | 2:2 | | Енергія Ч - Універ-Локо | 4:4 | | Будівел - Тайм | 4:5 |
|
19 тур 26 лютого | | 20 тур 6 березня | | 21 тур 12-13 березня |
Тайм - Ураган | 1:4 | | Олександр - Енергія Л | 1:3 | | Тайм - Шахтар | 1:6 |
ЛТК - Київська Русь | 2:2 | | Сумигаз - ДСС | 3:3 | | ЛТК - Єнакієвець | 1:2 |
ТВД - Шахтар | 0:1 | | Універ-Локо - Інтеркас | 1:2 | | Будівел - Київська Русь | 1:6 |
Інтеркас - Єнакієвець | 2:2 | | Єнакієвець - ТВД | 2:0 | | ТВД - Універ-Локо | 7:5 |
ДСС - Універ-Локо | 4:3 | | Київська Русь - Тайм | 4:1 | | Інтеркас - Сумигаз | 4:1 |
Енергія Л - Сумигаз | 7:1 | | Ураган - Будівел | 4:4 | | ДСС - Олександр | 1:1 |
Енергія Ч - Олександр | 4:3 | | Шахтар - ЛТК | 12:2 | | Енергія Л - Енергія Ч | 5:5 |
|
22 тур 18-19 березня | | 23 тур 26 березня | | 24 тур 2 квітня |
Енергія Ч - ДСС | 4:3 | | (20.04) Ураган - Шахтар | 0:2 | | Енергія Л - Інтеркас | 2:2 |
Олександр - Інтеркас | 2:6 | | (29.04) Будівел - Єнакієвець | 2:7 | | Енергія Ч - ТВД | 3:3 |
Сумигаз - ТВД | 0:0 | | (17.04) Тайм - Універ-Локо | 4:1 | | Олександр - ЛТК | 2:2 |
Універ-Локо - ЛТК | 5:0 | | ЛТК - Сумигаз | 4:2 | | Сумигаз - Тайм | 2:2 |
(30.03) Шахтар - Будівел | 7:0 | | Олександр - ТВД | 1:1 | | Універ-Локо - Будівел | 4:3 |
Київська Русь - Ураган | 1:3 | | Інтеркас - Енергія Ч | 3:0 | | Єнакієвець - Ураган | 4:4 |
Єнакієвець - Тайм | 3:2 | | ДСС - Енергія Л | 3:5 | | Шахтар - Київська Русь | 10:1 |
|
25 тур 9-10 квітня | | 26 тур 22-23 квітня | | 27 тур 7 травня |
Київська Русь - Єнакієвець | 5:4 | | ДСС - ТВД | 5:4 | | Шахтар - Універ-Локо | 6:2 |
Ураган - Універ-Локо | 1:0 | | Енергія Л - ЛТК | 8:2 | | Київська Русь - Сумигаз | 7:3 |
Будівел - Сумигаз | 6:2 | | Енергія Ч - Тайм | +:- | | Ураган - Олександр | 2:5 |
Тайм - Олександр | 1:1 | | Олександр - Будівел | 5:1 | | Будівел - Енергія Ч | 5:5 |
ЛТК - Енергія Ч | 2:1 | | Сумигаз - Ураган | 2:6 | | Тайм - Енергія Л | 5:7 |
ТВД - Енергія Л | 1:5 | | Універ-Локо - Київська Русь | 9:5 | | (27.04) ЛТК - ДСС | 1:1 |
Інтеркас - ДСС | 3:1 | | Єнакієвець - Шахтар | 2:2 | | (30.04) ТВД - Інтеркас | 0:2 |
|
28 тур 11 травня | | 29 тур 15 травня | | 30 тур 21 травня |
Інтеркас - ЛТК | 1:2 | | Єнакієвець - Сумигаз | 9:0 | | ТВД - Тайм | 1:2 |
(18.05) ДСС - Тайм | 5:2 | | Шахтар - Олександр | 5:4 | | Інтеркас - Будівел | 8:2 |
Енергія Л - Будівел | 6:4 | | Київська Русь - Енергія Ч | 4:2 | | ДСС - Ураган | 2:4 |
Енергія Ч - Ураган | 0:2 | | Ураган - Енергія Л | 5:1 | | Енергія Л - Київська Русь | 7:4 |
Олександр - Київська Русь | 2:1 | | Будівел - ДСС | 2:2 | | Енергія Ч - Шахтар | 3:7 |
Сумигаз - Шахтар | 2:7 | | Тайм - Інтеркас | 4:4 | | Олександр - Єнакієвець | 6:4 |
(03.05) Універ-Локо - Єнакієвець | 1:1 | | (17.04) ЛТК - ТВД | 2:1 | | Сумигаз - Універ-Локо | 0:4 |
|
Кубок України з міні-футболу. Сезон 2004-2005 рр. |
| | | | |
1/16 фіналу 18-23.10.2004 (1 матч) | | 1/8 фіналу 07.11-22.12.2004 |
Шахтар (Донецьк) - Рівне (Рівне) | 7:2 | | ЛТК - Шахтар | 1:4 |
ІЕНТ (Кременчук) - ЛТК (Луганськ) | 2:3 | | Шахтар - ЛТК | 2:0 |
Дніпро (Комсомольськ) - Ураган (Івано-Франківськ) | 0:5 | | Сумигаз - Ураган | 3:3 |
ЗДУ-Дніпроспецсталь (Запоріжжя) - Сумигаз (Суми) | 3:9 | | Ураган - Сумигаз | +:- |
Прикарпаття (Коломия) - Енергія (Чернігів) | +:- | | Олександр - Прикарпаття | +:- |
Метрополітен (Київ) - Олександр (Харків) | 3:4 | | Прикарпаття - Олександр | -:+ |
Університет (Суми) - Імпульс (Шостка) | 5:4 | | Київська Русь - Університет | 5:1 |
Олександр-2 (Харків) - Київська Русь (Донецьк) | 1:8 | | Університет - Київська Русь | 5:2 |
Динамо-ЮРІН (Симферополь) - Енергія (Львів) | 1:4 | | Тайм - Енергія Л | 2:4 |
Соцтех-НУХТ (Київ) - Тайм (Львів) | 0:5 | | (17.11) Енергія Л - Тайм | 2:3 |
Бориспіль (Бориспіль) - ТВД (Львів) | 1:9 | | Інтеркас - ТВД | 3:1 |
Рятівник (Черкаси) - Інтеркас (Київ) | 1:5 | | ТВД - Інтеркас | 2:4 |
Уніспорт (Київ) - Єнакієвець (Єнакієве) - 2:2, по пенальті | 7:8 | | Єнакієвець - Універ-Локо | 4:2 |
ЛТК-2 (Луганськ) - Універ-Локо (Харків) | 1:4 | | Універ-Локо - Єнакієвець- 4:2, пен | 4:6 |
Золотий АльтРом (Бровари) - Будівел (Дніпропетровськ) | 5:7 | | Дніпроспецсталь - Будівел | 5:6 |
Київська Русь-2 (Макіївка) - Дніпроспецсталь (Запоріжжя) | 0:4 | | Будівел - Дніпроспецсталь | 2:4 |
|
1/4 фіналу 10.01-01.02.2005 | | 1/2 фіналу 02.03.2005 |
Шахтар (Донецьк) - Ураган (Івано-Франківськ) | 5:0 | | Київська Русь - Шахтар | 1:2 |
Ураган (Івано-Франківськ) - Шахтар (Донецьк) | 2:2 | | Єнакієвець - Інтеркас | 0:0 |
Олександр (Харків) - Київська Русь (Донецьк) | 5:3 | | 1/2 фіналу 06.04.2005 |
Київська Русь (Донецьк) - Олександр (Харків) | 4:1 | | Шахтар - Київська Русь | 4:2 |
Енергія (Львів) - Інтеркас (Київ) | 0:2 | | Інтеркас - Єнакієвець | 6:4 |
Інтеркас (Київ) - Енергія (Львів) | 6:3 | |
Дніпроспецсталь (Запоріжжя) - Єнакієвець (Єнакієве) | 1:2 | | фінал 16.04.2005 |
Єнакієвець (Єнакієве) - Дніпроспецсталь (Запоріжжя) | 3:3 | | Шахтар - Інтеркас - 1:1, дод.час | 1:2 |
|