|
|
Чемпіонат України. Вища ліга. 32 тур. 29.05.10 (субота), 18:00 |
|
"ШАХТАР (Донецьк) Юнаков (36) | 1 |
|
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) Валенко (1, 7, 14), Кіндратів (32) | 4 |
| |
| | | |
|
|
|
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ |
| | | |
1 тур | 05.09 | Ураган - Контингент | 5:0 | |
2 тур | 12.09 | Енергія - Ураган | 2:2 | |
3 тур | 19.09 | Ураган - Шахтар | 1:4 | |
4 тур | 26.09 | Ураган - Кардинал | 5:3 | |
5 тур | 04.10 | Локомотив - Ураган | 3:4 | |
6 тур | 10.10 | Ураган - ЛТК | 3:0 | |
7 тур | 18.10 | Єнакієвець - Ураган | 1:1 | |
8 тур | 24.10 | Ураган - ТВД | 0:3 | |
9 тур | 31.10 | ПФС - Ураган | 2:6 | |
11 тур | 21.11 | Моноліт - Ураган | 3:5 | |
| |
12 тур | 06.12 | Контингент - Ураган | 1:4 | |
13 тур | 12.12 | Ураган - Енергія | 5:2 | |
14 тур | 20.12 | Шахтар - Ураган | 6:1 | |
15 тур | 27.12 | Кардинал - Ураган | 1:4 | |
16 тур | 04.01 | Ураган - Локомотив | 2:1 | |
17 тур | 06.02 | ЛТК - Ураган | 7:4 | |
18 тур | 13.02 | Ураган - Єнакієвець | 6:2 | |
19 тур | 28.02 | ТВД - Ураган | 7:3 | |
20 тур | 06.03 | Ураган - ПФС | 5:0 | |
21 тур | 13.03 | Тайм - Ураган | 4:3 | |
22 тур | 21.03 | Ураган - Моноліт | 5:1 | |
10 тур | 27.03 | Ураган - Тайм | 2:4 | |
|
|
23 тур | 02.04 | Енергія - Ураган | 4:1 | |
*24 тур | 11.04 | *ТВД - Ураган | 2:3 | |
25 тур | 18.04 | Ураган - Локомотив | 2:1 | |
26 тур | 21.04 | Тайм - Ураган | 7:2 | |
27 тур | 25.04 | Ураган - Шахтар | 7:3 | |
28 тур | 02.05 | Ураган - Енергія | 1:1 | |
29 тур | 08.05 | Локомотив - Ураган | 4:1 | |
30 тур | 15.05 | Єнакієвець - Ураган | 4:3 | |
24 тур | 19.05 | Ураган - Єнакієвець | 4:3 | |
31 тур | 22.05 | Ураган - Тайм | 3:1 | |
32 тур | 29.05 | Шахтар - Ураган | 1:4 | |
КУБОК УКРАЇНИ |
|
1/16 | 01.12 | Київ-Уніспорт - Ураган | 0:8 | |
1/8 (1) | 16.12 | Ураган - Динамо | 5:1 | |
1/8 (2) | 23.12 | Динамо - Ураган | 4:3 | |
1/4 | 18.02 | Ураган - ЛТК | 5:5 | |
по пенальті - 2:4 | |
|
|
|
|
|
|
|
| |
17-й Чемпіонат України з міні-футболу. Сезон 2009-2010 рр. Вища ліга. І етап. Перше коло. |
| | | | | | | |
1 тур - 05.09.09 (сб) | | 2 тур - 12.09.09 (сб) | | 3 тур - 19.09.09 (сб) |
Енергія - Шахтар | 0:1 | | Шахтар - ТВД | 4:3 | | Ураган - Шахтар | 1:4 |
Ураган - Контингент | 5:0 | | ПФС - Єнакієвець | 1:1 | | Кардинал - Енергія | 2:6 |
Кардинал - Моноліт | 3:7 | | (11.09) Тайм - ЛТК | 2:1 | | Локомотив - Контингент | 3:1 |
Локомотив - Тайм | 1:7 | | Моноліт - Локомотив | 1:1 | | ЛТК - Моноліт | 4:6 |
ЛТК - ПФС | 0:3 | | Контингент - Кардинал | 2:3 | | Єнакієвець - Тайм | 2:5 |
Єнакієвець - ТВД | 4:2 | | Енергія - Ураган | 2:2 | | ТВД - ПФС | 1:1 |
|
4 тур - 26.09.09 (сб) | | 5 тур - 03.10.09 (сб) | | 6 тур - 10.10.09 (сб) |
Шахтар - ПФС | 4:0 | | Кардинал - Шахтар | 3:4 | | Шахтар - Тайм | 2:2 |
Тайм - ТВД | 3:2 | | (04.10) Локомотив - Ураган | 3:4 | | Моноліт - ПФС | 1:1 |
Моноліт - Єнакієвець | 3:3 | | ЛТК - Енергія | 1:5 | | Контингент - ТВД | 2:3 |
Контингент - ЛТК | 2:3 | | Єнакієвець - Контингент | 4:3 | | Енергія - Єнакієвець | 7:1 |
Енергія - Локомотив | 3:2 | | ТВД - Моноліт | 2:2 | | Ураган - ЛТК | 3:0 |
Ураган - Кардинал | 5:3 | | (21.10) ПФС - Тайм | 1:7 | | Локомотив - Кардинал | 4:2 |
|
7 тур - 17.10.09 (сб) | | 8 тур - 24.10.09 (сб) | | 9 тур - 31.10.09 (сб) |
Локомотив - Шахтар | 1:3 | | Шахтар - Моноліт | 4:2 | | ЛТК - Шахтар | 1:3 |
ЛТК - Кардинал | 4:2 | | (25.10) Контингент - Тайм | 1:3 | | Єнакієвець - Локомотив | 5:3 |
(18.10) Єнакієвець - Ураган | 1:1 | | (25.10) Енергія - ПФС | 2:0 | | ТВД - Кардинал | 3:0 |
ТВД - Енергія | 1:5 | | Ураган - ТВД | 0:3 | | ПФС - Ураган | 2:6 |
ПФС - Контингент | 3:2 | | Кардинал - Єнакієвець | 3:3 | | Тайм - Енергія | 1:0 |
(16.10) Тайм - Моноліт | 6:1 | | Локомотив - ЛТК | 8:2 | | Моноліт - Контингент | 7:2 |
|
*10 тур - 27.03.10 (сб) | | 11 тур - 21.11.09 (сб) | | КУБОК УКРАЇНИ |
Шахтар - Контингент | 5:0 | | (10.03) Єнакієвець - Шахтар | 4:2 | | *1/16 - 02.12.09 (ср) |
(23.03) Енергія - Моноліт | 8:2 | | (09.03) ТВД - ЛТК | 6:2 | | *1/8 (1) - 16.12.09 (ср) |
Ураган - Тайм | 2:4 | | ПФС - Локомотив | 0:2 | | *1/8 (2) - 23.12.09 (ср) |
Кардинал - ПФС | 5:2 | | (28.11) Тайм - Кардинал | 6:0 | | резервний день - 23.09.09 (ср) |
Локомотив - ТВД | 5:0 | | Моноліт - Ураган | 3:5 | | резервний день - 14.10.09 (ср) |
ЛТК - Єнакієвець | 0:4 | | Контингент - Енергія | 2:3 | | резервний день - 04.11.09 (ср) |
|
17-й Чемпіонат України з міні-футболу. Сезон 2009-2010 рр. Вища ліга. І етап. Друге коло. |
| | | | | | | |
12 тур - 06.12.09 (нд) | | 13 тур - 12.12.09 (сб) | | 14 тур - 20.12.09 (нд) |
Шахтар - Енергія | 2:1 | | ТВД - Шахтар | 1:6 | | Шахтар - Ураган | 6:1 |
Контингент - Ураган | 1:4 | | Єнакієвець - ПФС | 4:4 | | Енергія - Кардинал | 6:5 |
Моноліт - Кардинал | 7:3 | | ЛТК - Тайм | 0:3 | | Контингент - Локомотив | 1:3 |
Тайм - Локомотив | 3:2 | | Локомотив - Моноліт | 5:3 | | Моноліт - ЛТК | 5:2 |
ПФС - ЛТК | 1:0 | | Кардинал - Контингент | 6:2 | | (21.12) Тайм - Єнакієвець | 5:4 |
ТВД - Єнакієвець | 6:3 | | Ураган - Енергія | 5:2 | | ПФС - ТВД | 0:6 |
|
15 тур - 27.12.09 (нд) | | 16 тур - 04.01.10 (пн) | | 17 тур - 06.02.10 (сб) |
ПФС - Шахтар | 1:3 | | Шахтар - Кардинал | 9:1 | | Тайм - Шахтар | 8:0 |
ТВД - Тайм | 1:3 | | Ураган - Локомотив | 2:1 | | ПФС - Моноліт | 2:1 |
Єнакієвець - Моноліт | 6:2 | | Енергія - ЛТК | 5:2 | | ТВД - Контингент | 5:2 |
ЛТК - Контингент | 3:1 | | (05.10) Контингент - Єнакієвець | 0:4 | | Єнакієвець - Енергія | 2:9 |
Локомотив - Енергія | 5:3 | | Моноліт - ТВД | 3:3 | | ЛТК - Ураган | 7:4 |
Кардинал - Ураган | 1:4 | | Тайм - ПФС | 6:2 | | Кардинал - Локомотив | 2:6 |
|
18 тур - 13.02.10 (сб) | | 19 тур - 27.02.10 (сб) | | 20 тур - 06.03.10 (сб) |
Шахтар - Локомотив | 4:2 | | Моноліт - Шахтар | 1:3 | | (17.03) Шахтар - ЛТК | 6:3 |
Кардинал - ЛТК | 4:5 | | (28.02) Тайм - Контингент | 10:0 | | Локомотив - Єнакієвець | 1:1 |
Ураган - Єнакієвець | 6:2 | | ПФС - Енергія | 3:4 | | Кардинал - ТВД | 0:1 |
Енергія - ТВД | 3:3 | | (28.02) ТВД - Ураган | 7:3 | | Ураган - ПФС | 5:0 |
Контингент - ПФС | 3:2 | | Єнакієвець - Кардинал | 3:2 | | Енергія - Тайм | 2:3 |
(15.02) Моноліт - Тайм | 2:3 | | ЛТК - Локомотив | 2:1 | | Контингент - Моноліт | 2:2 |
|
21 тур - 13.03.10 (сб) | | 22 тур - 20.03.10 (сб) | | КУБОК УКРАЇНИ |
Контингент - Шахтар | 1:3 | | Шахтар - Єнакієвець | 5:2 | | "фінал восьми" - 17-21.02.10 |
Моноліт - Енергія | 3:5 | | ЛТК - ТВД | 2:2 | | |
Тайм - Ураган | 4:3 | | Локомотив - ПФС | 5:2 | | резервний день - 10.02.10 (ср) |
ПФС - Кардинал | 2:6 | | Кардинал - Тайм | 0:3 | | резервний день - 24.02.10 (ср) |
ТВД - Локомотив | 1:1 | | (21.03) Ураган - Моноліт | 5:1 | | резервний день - 07.04.10 (ср) |
Єнакієвець - ЛТК | 5:3 | | Енергія - Контингент | 6:0 | | * - матчі перенесені |
|
17-й Чемпіонат України з міні-футболу. Сезон 2009-2010 рр. Вища ліга. ІI етап. За 1-6 і 7-12 місця. |
| | | | | | | |
23 тур - 02.04.10 (пт) | | 24 тур - 11.04.10 (нд) | | 25 тур - 17.04.10 (сб) |
(18.05) Тайм - Єнакієвець | 8:4 | | (19.05) Ураган - Єнакієвець | 4:3 | | Шахтар - Єнакієвець | 3:1 |
Шахтар - Локомотив | 1:0 | | Енергія - Локомотив | 2:1 | | Енергія - Тайм | 4:3 |
Енергія - Ураган | 4:1 | | Тайм - Шахтар | 6:0 | | (18.04) Ураган - Локомотив | 2:1 |
ЛТК - ПФС | 4:3 | | Контингент - ПФС | 2:3 | | | |
Моноліт - Кардинал | 5:3 | | Кардинал - ЛТК | 2:2 | | | |
|
26 тур - 21.04.10 (ср) | | 27 тур - 25.04.10 (нд) | | 28 тур - 02.05.10 (нд) |
(22.04) Єнакієвець - Локомотив | 2:2 | | (26.04) Енергія - Єнакієвець | 3:1 | | Тайм - Локомотив | 4:3 |
Тайм - Ураган | 7:2 | | Ураган - Шахтар | 7:3 | | Єнакієвець - Шахтар | 2:2 |
Шахтар - Енергія | 6:3 | | Локомотив - Тайм | 2:2 | | Ураган - Енергія | 1:1 |
ПФС - Кардинал | 1:0 | | (23.04) ЛТК - Кардинал | 5:3 | | Кардинал - ПФС | +:- |
| | | ПФС - Моноліт | 1:3 | | Моноліт - ЛТК | 4:1 |
|
29 тур - 08.05.10 (сб) | | 30 тур - 15.05.10 (сб) | | 31 тур - 22.05.10 (сб) |
Локомотив - Ураган | 4:1 | | Локомотив - Шахтар | 1:1 | | Локомотив - Єнакієвець | 6:2 |
Єнакієвець - Енергія | 5:7 | | Тайм - Енергія | 5:4 | | Ураган - Тайм | 3:1 |
Шахтар - Тайм | 1:1 | | Єнакієвець - Ураган | 4:3 | | Енергія - Шахтар | 7:8 |
Кардинал - Моноліт | 1:0 | | ЛТК - Моноліт | 3:1 | | Моноліт - ПФС | 2:0 |
ПФС - ЛТК | 1:2 | | | | | | |
|
| 32 тур - 29.05.10 (сб) | |
| Локомотив - Енергія | 2:1 | |
| Шахтар - Ураган | 1:4 | |
| Єнакієвець - Тайм | +:- | |
|
|
|
|
|
30 тур | 29.05 | Локомотив - Енергія | 2:1 | |
| 29.05 | Шахтар - Ураган | 1:4 | |
| 29.05 | Єнакієвець - Тайм | 3:0 | |
| 26.05 | ТВД - Моноліт | 6:1 | |
23 тур | 29.05 | Кардинал - ПФС | 3:0 |
| | | |
|
|
|
|
|
|
|
|
№ | Гравець | Команда | І | Г(п) | |
1. | Цвєлих | Ураган | 31 | 34 | |
2. | Павленко | Тайм | 29 | 24(1) | |
3. | Ільніцкій | Енергія | 32 | 22 | |
4. | Нестерук | Єнакієвець | 28 | 21 | |
5. | Клочко | Локомотив | 30 | 21(2) | |
6. | Хурсов | Єнакієвець | 30 | 20 | |
7. | Рогачов | Енергія | 31 | 20(4) | |
8. | Романов | Енергія | 29 | 19 | |
9. | Кондратюк | Тайм | 30 | 19 | |
10. | Легчанов | Тайм | 30 | 19(2) | |
Бомбардири (за один матч) | |
6 голів (за один матч) | |
Цвєлих (Ураган) | |
Покери (всього) - 3 | |
1 - Замятін (Єнакієвець), Клочко (Локомотив), Романов (Енергія) | |
Хет-трики (всього) - 26 | |
5 - Цвєлих (Ураган), 2 - А.Ткачук (ТВД), Валенко (Ураган) 1 - Білоус, Рекунчак (обидва - Моноліт), Овсянніков, Легчанов, Якунін (усі - Тайм), Карлос Альберто, Тіагу (обидва - Шахтар), Павлюк (Ураган), Рогачов, Романов (обидва - Енергія), Сільченко, Хавер (обидва - ТВД), Коваль (Контингент), Танський (Кардинал), Нестерук, Хурсов (обидва - Єнакієвець) | |
Дублі (всього) - 127 | |
6 - Павленко (Тайм), 5 - Чепорнюк (Тайм), Клочко (Локомотив), 4 - Кондратюк (Тайм), Нестерук (Єнакієвець), Ільніцкій (Енергія), 3 - Вассура, Фумаса, Ромаріо (усі - Шахтар), Рогачов, Романов (обидва - Енергія), Тмєнов (ЛТК), Кулик, Цвєлих (обидва - Ураган), Сколотій (Моноліт), 2 - Іванов, Задорожний (усі - Енергія), Кісельов, Журба (обидва - Локомотив), Таранчук, Рекунчак, Білоус (усі - Моноліт), Сімка (Ураган), Богатих, Замятін (усі - Єнакієвець), Волянюк, Сондак (обидва - Кардинал), Карлос Альберто, Тіагу (усі - Шахтар), Легчанов, Овсянніков (обидва - Тайм), Ткачук (ТВД). | |
Автоголи (всього) - 9 | |
2 - Корнійчук (Локомотив), 1 - Смоловик, Дрьомов (обидва - ЛТК), Литвиновський (Контингент), Кордоба (ТВД), Сірий (Локомотив), Макаєв (Тайм), Валенко (Ураган).
| |
|
|
|
|
|
|
|
ЦИФРИ І ФАКТИ | |
Найбільша перемога (домашня): ТАЙМ - КОНТИНГЕНТ - 10:0 |
|
Найбільша перемога (гостьова): ЄНАКІЄВЕЦЬ - ЕНЕРГІЯ - 2:9 |
|
Найрезультативніші матчі: ЕНЕРГІЯ - ШАХТАР - 7:8 |
|
|
|
|
|
|
|
чемпіонат області 2009/10
вища ліга | перша ліга | друга ліга
|
| |